Izolacja w przemyśle

Izolacja hal i magazynów

izolacja przemysłowa

Systemy izolacji natryskowej idealnie sprawdzają się w przypadku ociepleń hal przemysłowych. Piana poliuretanowa może być stosowana w przypadku wszelkiego rodzaju hal i magazynów bez względu na ich kształt czy konstrukcje. Zamknięta komórka pianki poliuretanowej zapewni zarówno termo jak i hydroizolację. Pianka poliuretanowa jest produktem ekologicznym oraz bezpiecznym, może miec ona np. kontakt z żywnością.
Ważną zaletą pianek natryskowych jest ich odporność na środowisko chemiczne, spaliny, benzynę, olej opałowy, rozpuszczalniki i inne. Dzięki wysokiej twardości jest odporna na insekty i gryzonie.

Najważniejszą zaletą izolacji jest niesamowita oszczędność na kosztach ogrzewania oraz wentylacji które w przypadku dużych powierzchni są wysokie. Dzięki izolacji natryskowej można zaoszczędzić nawet 40% na rachunkach za energię potrzebną do ogrzewania budynku oraz jego wentylację.

Izolacja chłodni i przechowalni.

owoce

Izolacja natryskowa ułatwia budowę szczelnych i ekonomicznych przechowalni. Szczelność którą zapewnia pianka poliuretanowa pozwala zachować pełną kontrolę warunków środowiskowych przy zastosowaniu systemu wentylacji, eliminuje ryzyko niepożądanego napływu lub odpływu powietrza które mogło by powodować skoki temperatury i wilgotności powietrza.

Oferowana przez nas metoda izolacji, wyklucza niebezpieczeństwo powstawania skropleń na elementach przechowalni, dzięku czemu zapobiega wystąpieniu pleśni, drobnoustrojów chorobotwórczych czy przesuszaniu powietrza. Wybór pianki poliuretanowej ułatwia kontrolę atmosfery pozwalając utrzymać odpowiednie środowisko. Technologia natrysku pianki poliuretanowej ułatwia adaptację na przechowalnie wszelkich pomieszczeń typu stodoły, magazyny, wiaty w sposób szybki i nie ingerujący w dotychczasową konstrukcję.