Izolacja dachów płaskich

Izolacja dachów płaskich

Dachy płaskie to rozwiązania stosowane od lat na budynkach użyteczności publicznej i prywatnej. To rodzaj pokrycia dachowego, które wymaga wykorzystania skutecznych i trwałych materiałów izolacyjnych.

Izolacja dachów płaskich z wykorzystaniem pian poliuretanowych to na dzień dzisiejszy najbardziej skuteczna metoda zabezpieczeń termo i hydroizolacyjnych tego typu powierzchni. W połączeniu z ochronnymi powłokami akrylowymi lub elastomerowymi lub polimocznikowymi stanowią warstwę odporną nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również na działania atmosferyczne.

izolacja dachu

Nasza firma wykonała metodą natryskową szereg inwestycji zarówno na konstrukcje betonowe, blachy trapezowe jak i inne rozwiązania. Natrysk piany dachowej zamknięto komórkowej spowodował wzmocnienie konstrukcji, wyeliminowanie uszkodzeń mechanicznych i zapewnienie hydroizolacji. Wykorzystujemy do tego celu produkty renomowanych producentów pian o podwyższonej gęstości, zarówno polskie jak i zagraniczne. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych jak również firmy. Darmowy pomiar i doradztwo pozwolą Państwu ocenić czy technologia natryskowa jest idealnym rozwiązaniem dla waszych inwestycji.

Zobacz także: https://dach-service.pl

Share via:

Comments are closed.