Heatlok Soy

Heatlok Soy

Nasza unikalna formuła zawiera 14% odzyskanych plastików i odnawialnych olei do stworzenia wysokiej jakości zamkniętkomórkowej poliuretanowej piany izolacyjnej. Jedna aplikacja pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze w kosztach budowy.

piana zamkniętokomórkowa

PIĘĆ KORZYŚCI Z JEDNEJ APLIKACJI

Dzięki stabilnemu współczynnikowi oporu cieplnego R, wynoszącemu 7.4, Heatlok Soy® jest produktem najbardziej wydajnym i wszechstronnym w zastosowaniu. HEATLOK SOY® jest zamknięto-komórkową izolacyjną pianką natryskową. Do jej produkcji wykorzystuje się odnawialne oleje oraz poddawane recyklingowi butelki plastikowe, co sprawia iż jest ona wysoce wydajna oraz wyjątkowo korzystna dla ekologii.

HEATLOK SOY® potrafi zredukować zużycie energii w domach do 50%. Ponadto uniemożliwia przedostawanie się pyłków oraz innych zanieczyszczeń powietrza, minimalizuje hałas oraz podnosi sprawność energetyczną redukując ulatnianie się powietrza z Twojego domu. Jedna aplikacja zapewnia barierę wodną, powietrzną i paroizolację oraz ulepsza strukturalną integralność Twojego domu. HEATLOK SOY® dostarcza wielu korzyści w jednej aplikacji, czyniąc go najbardziej uniwersalnym wyborem dla Twojego domu.

Piana zamkniętokomórkowa jaką jest Heatlok Soy idealnie nadaje się na izolację fundamentów, ścian zewnętrznych, pokryć dachowych itp. Przy dachach płaskich dla których wymagana jest nie tylko hydroizolacja  ale duża odporność mechaniczna stosowny jest produkt o większe gęstości Heatlok Soy Roofing. W celu zapewnienia kompletnego systemu dachowego, który nie tylko pełni rolę termo ale i hydroizolacji ale jest również odporny na działanie UV, firma Demilec poleca uzupełnienie piany Heatlok Soy Roofing o warstwę polimocznika. W  zależności od wymagań może to być produkt Maxguard U190, lub U250.

  • Bariera powietrzna
  • Izolacja Termiczna
  • Bariera wodoszczelna
  • Paroizolacja
  • Warstwa drenażowa