Izolacje w budownictwie

Izolacja Poddasza

izolacja poddaszaIzolacja poddasza to bardzo ważny etap budowy, jak udowodniono straty ciepła w domu spowodowane nieodpowiednią izolacją dachu mogą wynosić nawet 30% ! Aby w domu było ciepło zimą, natomiast chłodno latem należy zatroszczyć się o szczelną izolację. Odpowiednio wykonana izolacja nie tylko powinna spełniać standardy, ale w znacznym stopniu obniżyć koszt ogrzewania budynku.

Oferujemy izolacje natryskową która ze względu na swoją technologię gwarantuje szczelność nieosiągalną dla innych, obecnie bardziej popularnych technik ociepleń. Dzięki natryskowej pianie poliuretanowej, która wypełnia wszystkie szczeliny i wolne przestrzenie zapewniając maksymalnie szczelne ocieplenie.

Hydroizolacje i termoizolacje dachów

dachGłównymi zaletami piany poliuretanowej jest to że, jest to materiał o bardzo dobrej szczelności, jest jednocześnie hydro i termo izolatorem o wysokiej przyczepności, utrzymuje swoje parametry bez względu na otaczające warunki przez wiele lat. Piane poliuretanowa natryskuje się przy pomocy specjalistycznych maszyn i wykwalifikowanych pracowników budowlanych. Natryskiwana piana tworzy jednolitą i twardą powłokę izolacyjną w przeciwieństwie do standardowych metod powłoka pozbawiona jest łączeń i przerw co ogranicza występowanie mostków termicznych. Pianę poliuretanową można natryskiwać bezpośrednio na takie powierzchnie jak: blacha, beton, drewno, papa i inne. Naprawa dachu płaskiego nie wymaga demontażu starego pokrycia podczas natrysku piany poliuretanowej, dzięki czemu zmniejsza się koszt inwestycji.

Izolacja domów i ścian szkieletowych

szkieletPiana poliuretanowa świetnie nadaje się do ocieplenia elewacji budynku bez względu na jego konstrukcję, można ocieplić budynek murowany jak również drewniany. Izolacja natryskowa nadaje się do izolacji na praktycznie wszystkie rodzaje podłoża. Izolacja wykonana pianą otwarto komórkową to izolacja o niskim współczynniku oporu dyfuzyjnego. Piana poliuretanowa dzięki temu, że podczas natrysku zwiększa swoją objętość i rozrasta się ponad stu krotnie w łatwy sposób pokryje wszelkiego rodzaju nietypowe kształty.

Izolacja fundamentów

fundamentFundament to najważniejszy element budowy, zaniedbany proces izolacji fundamentu może oznaczać wilgoć, a w najgorszym wypadku może wystąpić grzyb oraz pleśń, trzeba zastosować odpowiednie materiały i techniki aby tego uniknąć, doskonale do tego nadaje się izolacja metodą natrysku piany poliuretanowej. Izolacja wykonana przez naszą firmę daje nawet stuprocentowo szczelną hydroizolację. Metodę tą można zastosować w przypadku nowych inwestycji jak również w naprawie przeciekających lub przemarzających fundamentów.