Demilec APX

apx

Zgodny z surowymi wymogami badań pożarniczych Międzynarodowego Kodeksu Budowlanego i może być stosowany bez dodatkowej ochrony przeciwpożarowej.

skuteczna izolacja

Idealna i skuteczna izolacja twojego poddasza

Demilec APX® to, rewolucyjna otwarto-komórkowa pianka natryskowa, nieposiadająca powłoki ochronnej. Produkt ten powstał w efekcie ponad dwuletnich prac odkrywczych w dziale badań i rozwoju technologii Demilec USA. Demilec APX® to kolejne rozwiązanie od producenta, który stworzył dla Ciebie szeroko uznane produkty jak Sealection® 500, HeatLok Soy® 200 i Sealection Agribalance. Pianka natryskowa Demilec APX® została m.in. zaprojektowana do użytku na poddaszach i podpiwniczeniach bez konieczności stosowania powłok przeciwpożarowych. Demilec APX® to wysoka wydajność i charakterystyczna łatwość aplikacji.

Demilec USA od prawie 30 lat i w ponad 30 krajach przewodzi pracom odkrywczym w jednej z najważniejszych technologii do termoizolacji obiektów. Nasze produkty mogą państwo znaleźć na licznych i najbardziej rozpoznawalnych inwestycjach na świecie (n.p. Pentagon, Uniwersytet w Harvardzie, strefa Ground Zero w Nowym Jorku jak również w milionach rodzinnych domów m.in. w USA, Polsce i Europie). Demilec USA prezentuje najnowsze osiągniecie. Efekt 2-letnich prac.

  • Redukuje koszty energii
  • Redukuje zewnętrzne zanieczyszczenia
  • Minimalizuje zewnętrzny hałas
  • Nie wymaga bariery ogniochronnej
  • Niski poziom lotnych związków organicznych